ÇALIŞMA MASASI & KİTAPLIK

Günümüzde ihtiyaç haline gelen çalışma odası ve kitaplıklarda MODA markasıyla istediğiniz ölçülerde özel olarak üretim yapılabilmektedir.

Çalışma odalarında dikkat etmemiz gereken unsurlar; tasarım oluşturulurken ergonomik, kaliteli malzeme kullanımı, aydınlatmanın doğru kullanımı, doğru çıkış noktalarına elektrik tesisatlarının çekilmesi, masa üstünde dağınıklığın önlenmesi için uygun kablo sistemlerinin yerlerinin açılması ve muhafaza edilmesi, koltuk seçimi, doğru raf aralıklarının seçilerek rafların eğim vermesinin engellenmesi gibi birçok faktör var.

Size uygun çalışma ortamı ve düzen sağlayacak kitaplık uygulamaları tasarlamak bizim görevimiz.

Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan MDF ve SUNTALAM üreticisi; Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre, Egger, Starwood, Kronospan, AGT vb. markalar; aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen HAFELE, BLUM, HETTICH, SAMET vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız.

Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız.