Ücretsiz Keşif ve Görsel Sunum İçin Arayınız. 0216 606 42 46

GENÇ ODASI

        Gençlerimiz için odalarının tasarımı çok önemlidir. Onların odalarında sıkılmadan vakit geçirmeleri, uygun çalışma ortamlarının oluşturulması, dikkat dağılmasını önlemek ve istekleri doğrultusunda mimari tasarımlar sunmaktayız.

Genç-1

*** Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan

• MDF ve SUNTALAM üreticisi;
○ Kastamonu Entegre
○ Yıldız Entegre
○ Egger,
○ Starwood
○ Kronospan
○ AGT
Aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen;

○ HAFELE
○ BLUM
○ HETTICH
○ SAMET
vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

 Genç Odası;

    Günümüzdeki ev tiplerinde oda boyutlarının önemi baz alınarak özel ölçülerde, en uygun kullanım dikkate alınarak görsel sunumlar ile modelleme ve üretimi MODA markasıyla gerçekleştiriyoruz.

 *** Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan MDF ve SUNTALAM üreticisi; Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre, Egger, Starwood, Kronospan, AGT vb. markalar; aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen HAFELE, BLUM, HETTICH, SAMET vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

  Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız. *** Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız. 0216 606 42 46 – 0538 727 93 00