GİYİNME ODASI

Giyinme odası, modern tarzdaki evlerin metrekarelerinin küçülmesi, oda sayılarının daha az olması ve dar olarak dizayn edilmesinden dolayı bu ihtiyaca yönelik üretilen bir mobilya türüdür.

Genellikle yatak odalarındaki ufak duvar bölmelerine uygulanan; profil direkleri sayesinde dizayn edilebilen istenilen sayıda raf, çekmece, askılık, pantolonluk, aydınlatma sistemleri vb. istekler doğrultusunda kişiye uygun olarak dizayn edilebilir olması müşterilerin tercih ettiği ürünlerimizdendir.

Giyinme odaları; profil sistemi olarak yada kapaksız, MDF ve SUNTALAM gövde kullanılarak tasarlanabilir. Kapaksız dolap uygulaması çeşidi olan bu ürünümüzde köşelerde en uygun kullanım alanı oluşturabilmesi için tasarım seçenekleri sunulmaktadır.

Yatak odası ve bu duvar bölmelerine uygulanan dolapların geçiş alanı istenirse sürgü kapaklar ile birbirinden ayrı olarak dizayn edilebilir.

Giyinme odasına sürgü kapak açılarak girilebilir ve gerektiğinde yatak odasıyla bağlantısı bu sürgü sistemi ile kesilebilir. Bu uygulamaları mimari ekibimizle sizlere seçenek sunarak değerlendirme yapmaktayız.

Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan MDF ve SUNTALAM üreticisi; Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre, Egger, Starwood, Kronospan, AGT vb. markalar; aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen HAFELE, BLUM, HETTICH, SAMET vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız.

Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız.