KAPAKLI DOLAP

Gardırop uygulamalarımız sürgü dolaplar dışında kapaklı olarak dizayn edilip, cnc uygulamaları sayesinde şık ve cilalı olarak tasarlanabilir. CNC uygulamalarını bütün üretim skalamızda kullanabildiğimiz gibi en çok tercih edilen gardırop uygulamalarımızdır.

Gömme duvarlara veya açık alanlara uygulanabilen bu ürünümüz kapaklı, taçlı ve bazalı görünümü sayesinde evinize şıklık ve mimari bir hava katacaktır.

MODA kalitesiyle istenilen ölçüde ve renklerde cilalı olarak üretim yapılabilmektedir.

Portmanto ve Vestiyer uygulamaları ev ve diğer mekanlar için kapı girişlerinde uygulanan, ayakkabı, mont, kaban, palto vb. elbise seçeneklerimiz için uygulanan mobilya türüdür.

Kapı girişlerindeki düzeni ve dağınıklık için uygulanmaktadır. İstenilen ölçü, renk, malzeme, aksesuar, ayna çeşitleri kullanılabilen bu ürünlerimizde müşteri isteği doğrultusunda normal menteşe kapaklı veya sürgü kapaklı olarak dizayn edilebilebilir.

Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan MDF ve SUNTALAM üreticisi; Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre, Egger, Starwood, Kronospan, AGT vb. markalar; aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen HAFELE, BLUM, HETTICH, SAMET vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız.

Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız.