Ücretsiz Keşif ve Görsel Sunum İçin Arayınız. 0216 606 42 46

KAPI

 İç mekan kapıları, evlerde görsellik ve sağlamlığın en dikkat edilmesi gereken unsurları arasındadır. Kapılar, mobilya sektörünün fiyat - kalite arasında kaybolan en çok hilenin olduğu döndüğü üretim aracıdır.

Kapı-1

*** Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan

• MDF ve SUNTALAM üreticisi;
○ Kastamonu Entegre
○ Yıldız Entegre
○ Egger,
○ Starwood
○ Kronospan
○ AGT
Aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen;

○ HAFELE
○ BLUM
○ HETTICH
○ SAMET
vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

 Kapı;

 İç mekan kapıları, evlerde görsellik ve sağlamlığın en dikkat edilmesi gereken unsurları arasındadır. Kapılar, mobilya sektörünün fiyat – kalite arasında kaybolan en çok hilenin olduğu döndüğü üretim aracıdır.

Müşterilerin sadece görsel olarak anlayabildiği ama sağlamlık açısından vasat olan kapılardan kaçınması gereklidir. Unutmayın en ucuz yada en pahalı ürün istediğiniz görselliği sağlayabilir ama kesinlikle dayanıklılık konusunda sizi hüsrana  uğratabilir. 

Bu konuda kesinlikle düzgün güvenilir firmalar ile çalışılmasını tavsiye ediyoruz. Kapı içindeki kağıt petek direncinin esnemeyi önlemesi , ağaç kenar serenin vida mukavemetini sağlaması, tutkal mukavemetinin cilasının çatlamayı önmelesi, kapı kol ve menteşe aksesuarlarının kalitesinin kasadaki uyumu ve kullanım süreleri, lake boyalarında kullanılan malzemenin insan sağlığına zarar vermemesi gibi birçok unsura dikkat edilmesi gerekir. 

MODA markası ile size en uygun kapı çeşitlerini sunarak en doğru üretim yöntemleriyle üretim yapmaktayız.

  Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız. *** Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız. 0216 606 42 46 – 0538 727 93 00