Ücretsiz Keşif ve Görsel Sunum İçin Arayınız. 0216 606 42 46

MUTFAK

Günümüzde evin en önemli parçalarından ve bayanların vazgeçilmez olarak nitelendirdiği mobilya türüdür.

Mutfak-3

*** Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan

• MDF ve SUNTALAM üreticisi;
○ Kastamonu Entegre
○ Yıldız Entegre
○ Egger,
○ Starwood
○ Kronospan
○ AGT
Aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen;

○ HAFELE
○ BLUM
○ HETTICH
○ SAMET
vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

            Mutfak, ev ortamında en çok vakit geçirilen ortamların başında gelen mutfak alanlarımızın; tasarımlarında sağlamlık, kullanım kolaylığı, aksesuarlar ile daha aktif ergonomik kullanımlar sunulmuktadır. Mutfak dolaplarında yerleşim planı çok önemli bir detay olmakla beraber uygun maliyetler ile göze hitap eden mimari dokunuşlara dikkat edilmesi gerekir. 

Mutfaklar mobilya sektöründeki en çok yanlış yönlendirmenin olduğu ve fiyat analizine aldanılıp hüsrana uğranan mekanların başında gelmektedir. Mutfak dolaplarında modern ve country tarzda mimari tasarımlar uygulanabilmektedir.

Gövde malzeme seçenekleri, kapaklardaki renk ve cnc uygulamaları sayesinde müşteri istekleri doğrultusunda istenilen tarzda üretim yapılabilmektedir. Mutfaklarda; dolap yerleşim planı, tesisatların uygun yerlere taşınması, ara duvar uygulamaları, mutfak üst tezgah çeşitlerinin doğru kullanımı, aydınlatma ve elektrik tesisatı seçeneklerinin uygulanması vb. gibi bir çok unsurun tek ortamda uygulanması gereken evin en önemli unsurudur. 

Mutfaktaki öncelik kesinlikle maliyetlendirmeden önce tek elden çözmek üzerine gidilmesi gerekliliğidir. Tek elden bütün bu karmaşayı MODA markası ile bir gerçekleştiriyoruz. Ayrı ayrı bu işlemlerin yapılması müşterilerimize aslında (uygun maliyetli dolaplardan) daha çok maliyetin cebinden uçup gitmesine neden olmaktadır.

 

  Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız.

*** Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız. 0216 606 42 46 – 0538 727 93 00