Ücretsiz Keşif ve Görsel Sunum İçin Arayınız. 0216 606 42 46

PORTMANTO & VESTİYER

Ev ve diğer mekanlar için kapı girişlerinde uygulanan, ayakkabı,mont,kaban,palto vb. elbise seçeneklerimiz için uygulanan mobilya türüdür.

Portmanto-1

*** Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan

• MDF ve SUNTALAM üreticisi;
○ Kastamonu Entegre
○ Yıldız Entegre
○ Egger,
○ Starwood
○ Kronospan
○ AGT
Aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen;

○ HAFELE
○ BLUM
○ HETTICH
○ SAMET
vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

Portmanto & Vestiyer;

          Kapı girişlerindeki düzeni ve dağınıklık için uygulanmaktadır.İstenilen ölçü, renk, malzeme, aksesuar,ayna çeşitleri kullanılabilen bu ürünlerimizde müşteri isteği doğrultusunda normal menteşe kapaklı veya sürgü kapaklı olarak dizayn edilebilir.

 *** Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan MDF ve SUNTALAM üreticisi; Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre, Egger, Starwood, Kronospan, AGT vb. markalar; aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen HAFELE, BLUM, HETTICH, SAMET vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

  Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız. *** Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız. 0216 606 42 46 – 0538 727 93 00