Ücretsiz Keşif ve Görsel Sunum İçin Arayınız. 0216 606 42 46

RAYDOLAP

Günümüzde neredeyse hepimizin evinde olan, estetik arayışların,sınırlı hacimlerin ve kısıtlı imkanların neticesinde oluşan trend bir mobilya türüdür.

Raydolap-5

*** Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan 

• MDF ve SUNTALAM üreticisi;
   ○ Kastamonu Entegre
   ○ Yıldız Entegre 
   ○ Egger,
   ○ Starwood
   ○ Kronospan
   ○ AGT
Aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen;

  ○ HAFELE
  ○ BLUM
  ○ HETTICH
  ○ SAMET
vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

Raydolap;

           Özellikle dar alanlarda, kapak açılma mesafesinin kısıtlı olmasından dolayı gövde içine sürgü kapaklar yerleştirilerek daha rahat ve hacimli kullanım alanı oluşturmaktadır. 

Raydolap içerisinde kullanılan çeşitli aksesuarlar sayesinde istenilen sayıda çekmece, pantolonluk, aksesuar çekmeceleri ve raylı raf sistemleri vb. ürünler kullanılarak ergonomik tasarımlar yapılabilmektedir. Tasarımlarımızda

• Müşteri odaklı • Müşterinin istekleri doğrultusunda • Anında çizim desteği sunularak görsel sunumla %100 memnuniyeti ile üretim yapmaktayız.

Sürgü kapaklarda kullanılan extra ince renkli profil uygulamaları, sert kapanmayı önleyen fren sistemleri, görünen kapak panel uygulamaları, cam ve ayna çeşitliliği sayesinde göze daha hoş gelen mimari tasarımları siz müşterilerimize sunmaktayız.

  Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız. *** Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız. 0216 606 42 46 – 0538 727 93 00