RAYLI DOLAP

Raydolap, günümüzde neredeyse hepimizin evinde olan, estetik arayışların,sınırlı hacimlerin ve kısıtlı imkanların neticesinde oluşan trend bir mobilya türüdür.

Özellikle dar alanlarda, kapak açılma mesafesinin kısıtlı olmasından dolayı gövde içine sürgü sistemler yerleştirilerek daha rahat ve hacimli kullanım alanı oluşturmaktadır.

Raydolap içerisinde kullanılan çeşitli aksesuarlar sayesinde istenilen sayıda çekmece, pantolonluk, aksesuar çekmeceleri ve raylı raf sistemleri vb. ürünler kullanılarak ergonomik tasarımlar yapılabilmektedir.

Tasarımda müşteri odaklı, müşterinin istekleri doğrultusunda anında çizim desteği sunularak görsel sunumla %100 memnuniyeti ile üretim yapmaktayız.

Sürgü kapaklarda kullanılan extra ince renkli profil uygulamaları, sert kapanmayı önleyen fren sistemleri, görünen kapak panel uygulamaları, cam ve ayna çeşitliliği sayesinde göze daha hoş gelen mimari tasarımları siz müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünlerimizde HAMMADDE olarak sektöründe lider olan MDF ve SUNTALAM üreticisi; Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre, Egger, Starwood, Kronospan, AGT vb. markalar; aksesuar olarak ise sağlamlık ve kullanım ömrü konularında üst düzey testlere tabi tutularak başarılı olabilen HAFELE, BLUM, HETTICH, SAMET vb. dünyaca ünlü markalar kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize MODA markası adı altında profesyonel hizmeti, sizin cebinize uygun maliyetli tasarımlar ile seçenekleri doğru analiz ederek en uygun yaşam alanları oluşturmaktayız.

Ücretsiz keşif ve sunum için hemen arayınız.